Novinky


21. 11. 2015

Indy Tak jako každý rok i letos jsme se zúčastnili několika výstav. Někdy se nám dařilo více, někdz méně. Kendy dodělal Českého a Slovenského Šampiona. Indy pro svůj hendicap letního koupání v Chorvatsku, kde zanechal svůj bohatý kožíšek nestihl dodělat junior šampiona. Na poslední mezinárodní výstavě alespoň vylepšíl své skore a získal CACe a res. CACIBa. Ukončením za výstavním rokem byla speciální výstava kolií, kde posuzovali rozhodčí z Francie Didier Dupont a Michel Mocgue, kde se naši psi neztratili. Indy získal V2 res. CAC, jeho bráška Tim se rozhodl pro velmi silně obsazenou otevřenou třídu a získal jako nejmladší ze třídy V3, kdy před ním v pořadí stáli už jen světoví vítězové a interchampioni. Neztratila se ani jejich maminka Etinka, která jako veteránka získala titul nejlepší veterán a BIS2 veterán.

Koncem roku se nám narodila štěňátka. Matkou je Katelin Leawrey a otcem Elpaso Time To Wonder od Kassiopeia. Narodily se tři holčičky a dna kluci. Podívejte se na jejich fotky v galerii vrhu M.


24. 12. 2014

PF 2015 PF 2015


23. 10. 2014

Kendy Last In the Night Last In the Night Na Evropské výstavě v Brně získal Last In the Night Leawrey ve třídě dorostu své první velké vítězství a to velmi nadějný 1. s titulem Evropská Naděje 2014. V otevřené třídě psů získal Kendy (Keen Competition) V2. res. CAC a Justy (Just a Boy Leawrey) Výbornou. Posuzovala Mgr. D. Fialová. Děkujem za krásné posudky a Toničce za pomoc při vystavování Justyho a Veronice za jeho výchovu.

Designed for Niarra African Gold Velké gratulace patří také Lucii Duškové, majitelce feny Designed for Niarra African Gold, dcery našeho Glenmoora Leawrey a její chovatelce, Jitce Reslerové, která získala na Evropské výstavě V1 CAC.


14. 6. 2014

Lust for Life Lost in Time Ze štěňátek po Etince a Muffinovi máme volné poslední dva trikolorní pejsky Lostin in Time a Lust fo Life.


10. 4. 2014

Eti a Muffin V noci 10. dunbna se Etince (Belle Etoile de Cabrenisset) narodil sedm krásných štěňátek. Čtyři kluci a tři holčičky se mají čile k světu. Šťastným otcem je Scotica's Silence is Gold.


28. 03. 2014

V sobotu a v neděli jsme se zúčastnili mezinárodní výstavz v Nitře na Slovensku. První den posuzoval pan Milan Krinke. Ve třídě mladých nastoupili Keen Competition (Kendy) a získal V1 CAC. Ve třídě otevřené I am Gold Leawrey, který žije na slovensku získal V2 res. CAC a hned za ním byl Just a Boy Leawrey. Isolda ve třídě šampionů získala svůj třetí CAC ze Slovenska. V neděli opět získali Kendy a Sisa CACe a Sisa tím splnila titul Slovenského šampiona. Za pěkné posudky děkujeme rozhodčímu M. Vaclavikovi. Krásný slunný víkend se povedl a splnili jsme, v co jsme doufali.


32. 02. 2014

O víkendu jsme navštívili dvoudenní mezinárodní výstavu v Brně. V sobotu posuzovala paní Judith Korosz Papp a Kendy u ní získal V1 CAJC čímž splnil podmínky pro Junior šampiona ČR. Justy ve třídě otevřených získal V1 CAC a ve třídě otevřené feny získala Joy Leah V2 res. CAC. Druhý den posuzoval pan M Václavík a oba kluci byli V3.


15. 09. 2013

Etinna a Evča Trochu jsme zanedbali aktuality, takže stručné doplnění je tu.

Proběhli jsme pár výstav a občas i vyhráli.

Nejříve jsme zajeli do Polska na dvoudenní výstavu v Opolu. Na klubové výstavě získal Just a Boy od pana rozhodčího Janosze Opara V1 CAC a druhý den si stejný výsledek zopakoval u pana rozhodčího Jaroslava Matyasze (SK) - V1 CAC, res. CACIB.

4. května na MNV Praha získal Justy dalšího res. CACe u paní rozhodčí Mgr. Dany Fialové.

Joy Leah a Just a Boy 11. května se konala již 59. výstava klubu chovatelů colií a sheltií. Jelikož jsme potřebovali mladé psy bonitovat, museli jsme se zůčastnit i výstavy a mladí si nevedli špatně. V mezitřídě psů získal Justy V2 res. CAC. Jeho sestry nezůstaly nikterak pozadu a rozděleny ve dvou třídách si výtězství zodpovědně rozdělily. Mezitřídu vyhrála Jasmína V1 CAC. Jacqueline obsadila výborné druhé místo s V2 res. CACem. Třídu otevřenou vyhrála Joy Leah V1 CAC a i s titulem klubový vítěz porazila Isaboo Leawrey, která se umístila jako V2 res. CAC. Jelikož se jich tam sešlo hodně, zlákalo mě postavit pár a i chovatelskou skupinu. Paní rozhodčí se jak skupina tak páry líbily a zadala jim v obou případech vítěze klubové výstavy. Všichni dostali od paní rozhodčí Andrei Zemánkové krásné posudky a majitelé si spokojeně odnášeli pohárky a také byli všichni uchovněni.

25. května jsme navštívili výstavu ve Lvově na Ukraině a nevedli jsme si špatně. V obou dnech získal Justy V1 CAC a jednoho reservního CACe. Geronimo byl úspěšnější. Získal dvakrát CAC a CACIB a stejně tak Isolda V1 CAC, res. CACIB

Na třídenní výstavě výstavě v Senci a v Nitře získal Justy 2x V2 res. CAC a jednoho CACe. Isolda se umístila jako výborná, kromě Sence, kdy se v kruhu chovala nevýstavně a po zásluze odcházela s VD.

Poslední červnovou neděli jsme se zúčastnili MNV Brno. Justy získal V2 res. CAC. Bphužel chybou zapisovatelky bylo toto hodnocení zapsáno jinému psovi a přes upozornění mé a okolo stojících diváků odmítla svou chybu opravit. Takže tento titul nemůžeme doložit. U Isoldy se naštěstí nespletli a tak odešla s V1 CACem a CACIBem, který již byl správně zapsán. Evča a Ted Zatímco Justy a Sisa soutěžili v Brně, druhá částa naší chovatelské stanice závodila s Klárkou na Mistrovství Agility Colií v Lounech. Vzhledem k tomu že Ted už byl tento rok jako desetiletý již ve veteránech, mysleli jsme si že budem dělat jen křoví, ale zadařilo se. Evča doběhla nejlépe všechny čtyři běhy a stala se Mistrem Republiky Colií v Agility 2013. Ted vyhrál třetí v otevřeném běhu všech plemen ve veteránech.

Geronimo, Isolda a Justy ve Velké Idě Prázdniny jsme zahájili výstavou na Slovensku ve Velké Idě. Ve třídě otevřené získal Justy jak v sobotu, tak v neděli V1 CAC a v neděli res. CACIB z Geronimem. Geronimo ve třídě championů první den V1 CAC, CACIB, BOB a speciální titul této výstavy, třetí místo jako vícekrál. Isolda v sobotu získala V1 CAC, CACIB a BOS. V neděli V1 CAC, CACIB, BOB. V sobotu posuzovala maďarská rozhodčí Judith Korozs Papp a druhý den paní Anna Kochan z polska. Od obou rozhodčí dostali naši psi krásné posudky.


20. 02. 2013

Ted a pohar Tedovi byl na klubové schůzi kolií a shletií oficiálně udělen KCHCS klubový šampion práce 2012.


30. 03. 2013

30. 3. se konala v Českých Budějovicích mezinárodní výstava. Premierou byla tato výstava pro Just a Boy Leawrey v mezitřídě, kde získal V3, pro Kendyho (Keen Competition), který získal Velmi nadějný 1. Ve třídě otevřené byl Embers (Fox) Martiny - Výborný. Nejlépe se umístila Jacqueline s V1 CACem a res. CACIBem. Děkujeme rozhodčí Edith Soltesz (Austria) za krásné posudky a majitelům za péči o své miláčky.

Kendy Justy Fox Jaqeuline

20. 02. 2013

Stenata 20. února se v kennelu Deditzhohe narodilo šest krásných štěňátek. Pět dark sable a jeden trikolor. Gratulujeme! Jejich pyšným otcem je Geronimo.


23. 12. 2012

Stále ještě máme některá volná štěňátka!

A to jsme my, v šesti týdnech.

Stenata K

20.13.2012 PF 2013

04. 11. 2012

Evanescence Love (Eve) a Embers (Fox) jako již čtvrtý a pátý pes z naší chovné stanice splnili canisterapeutickou zkoušku.

Eve a Fox - canisterapie

25. 10. 2012

Už nejsme inkognito, už máme i jména. Keep Smiling, Keen Competition, Kattelin, Kimberley, Kyara

Stenata K

14.09.2012

Narodila se nám štěňátka! / We have a puppies!

14. 09. se narodilo pět zlatých štěňátek, tři holky a dva kluci.
14th september was born five golden puppies, three girls and two boys. Více viz štěňata ->


14.09.2012

Leawreyaci hromadne vyrazili na dvojzkousky na El pasu, pro sourozence Ivcu a Foxe to byly prvni ofiko závody, kde oba splnili zkoušku a tím se stali ofiko agi závodníky :-)
Ivča zkoušku splnila na Výbornou (LA1 8/30 a 14/30), a ani veterán Ted se nedal zahanbit LA2 10/36 a 12/36 , foxik byl myslim 10/30, Etinka nemela uplne svuj den tak jsme si vyhopsaly disk. :-)

Fox, Eti, Eve, Ted Fox on the Run

duben 2012

Ted na lanovce Vyrazili jsme na Ještěd, v plánu bylo že nahoru se svezeme lanovkou a dolu si uděláme výlet, když jsme se u okénka paní co prodaávala lístky na lanovku ptali kolik stojí pes, bylo nám řečeno, že psi mají lanovku zadarmo, asi nečekali, že 28kg kolie si sedne na lanovku ? Ale to by nebyl Téďa aby ho něco vykolejilo…….-)


21. 4. 2012

Etinga na vyhlašování Máme dalšího oficiálního závodníka v agilitách. Etynka si vyzkoušela první ofi závody (21.dvojzkoušky Petcenter) a nejenže se pouze zúčastnila ale rovnou je ve svých 6ti letech vyhrála!!! ? Ve své kategorii LA1 získála Výbornou 1/14 a tím i splnila první zkoušku v LA1. Na závodech ji samozřejmě fandil TEdík, který ve své kategorii LA2 se umístil na 5/34, na 8letého psa rovněž slušný výsledek.


1. 4. 2012

Ted - Canisterapeutický pes Bella též Ted a Bela absolvovali a úspěšně složili canisterapeutickou zkoušku v Jílové u Prahy. Na to, že jsme do poslední chvíle netušili co zkouška obsahuje a z čeho v podstatě je, Ted ji a bsolvoval na 96b ze 100 a Bella na 90b…. Tedik mel jedinou bodovou ztrátu, kdy figurant ho odlákal na metr točenáku a to Téďa odmítal paničku poslechnout ?


17. 3. 2012

Ted Ted vyhrál na 21. dvojzkouškách na ranči El Paso v kategorii LA2 a konkurenci 35ti psů 3. místo za první běh a celkové 3. místo za celé závody..... A co hlavně první V (známka výborně) v kategorii LA2! :-))


22.02.2012

Cherokeye Bill Dnes získal Cherokeye Bill na mezinárodní výstavě ve Velké Idě na Slovensku svůj první slovenský CAC a res. CACIB. Blahopřejeme majitelům, manželům Moravcovým, a děkujem rozhodčí, paní A. Kováčové, za pěkný posudek.


30.06.2012

Na národní výstavě v Klatovech získali tři psi z naší chovné stanice skvělé ohodnocení. Ve třídě šampionů Geronimo Leawrey V1 CAC, národní výtěz. Ve třídě otevřené jeho bratr Glenmoore V2 res. CAC. Ve třídě otevřené fen Isolda V1 CAC národní výtěz CACIB. Děkujem rozhodčí paní J. Papp (HU - kennel Silver dream).


24.12.2011

PF 2012


16.10.2011

Ety Ivca Ted Ted, Ivča a ETynka se zůčastnili neoficiálních závodů v Měchenicích, předevąím pouze vyskouąet jestli holky vůbec doběhnou závod, a v Etynčině případě, jestli nezdrhne z parkuru za paničkou...:-)) Holky nejenľe doběhly, ale i vyhrály medaile, Ivča vyhrála v začátečníkách 2. místo a Etynka k naąemu překvapení 1. místo, přestoľe jsme se ve druhém běhu diskly, kdyľ poslední překáľku ve svém nadąení skočila dvakrát, nicméně začátečníci nebyli hodnoceni podle KA pravidel, proto nás 1. místo překvapilo, přesto jsme se nebrály amplausu a výhrám :-) Bohuľel radost nám vydrľela pouze 10minut, dokud organizátoři s hruzou v očích přepočítali znovu výsledky a zjistili, ľe jsme sice byli nejrychlejąí, ale přece jen disk je disk .-)) A tak Etynka vrátila medaily a ohlodané odměny vítězům.... A tak nám zůstala pouze dvě druhá místa :-), Ivči 2. místo v začátecnících a Tedovo 2. místo v kat. A2-A3 :-)


17 -¨18. 09. 2011

Geronimo 17. - 18. Září se konala mezinárodní výstava v Brně, kde Fairy Lady získala posledního CACe a tím splnila podmínky pro titul Českého Œampiona. Moc Barboře a Bellince blahopřejeme.

Stejný víkend, ale tentokráv Polsku v Lodľii získal Geronimo v silné konkurenci CWC od Britského rohodčího Jimmy Tait. Velmi si ceníme krásného hodnocení, ale obzvláątě toh, ľe nám osobně mimo kruh přiąel řici, jak velmi se mi Nýmo líbí. Toto ohodnocení od dlouholetého chovatele, jehoľ psi jsou zakladatelem chovných linií kolií, je pro mě velmi cenné.


10. 09. 2011

Mistrovství Ted reprezentoval Œkolu psích sportů na Mistrovství České republiky. Vzhledem k tomu, ľe jsme "pouze" kategorie A2, reprezentoval v druľstvech, ale i tam Tedík zabodoval, neboŸ sobotní agility běh uběhl bez jediné chyby a ve skvělém čase. Bohuľel dva z jeho týmu se diskli, takľe to znamenalo disk pro celý tým.


03. 09. 2011

Tedík Druľstvo AGI CUPu 3.9 se naąe kolie zúčastnili Collie AGI CUPU. Ted se v jednotlivcích jak v jumpingu tak i v agility umístil na 2. místě a v celkovém součtu vyhrál rovněľ 2. místo. V soutěľi druľstev jsme byli úspěąnějąí jeątě více, neboŸ naąe druľstvo sloľené Ted, Fery a Bonie vyhráli krásné 1. místo.


27. 08. 2011

27.8 se Ted zůčastnil modřanských dvojzkouąek, v prvním běhu získal Výbornou a 1.místo, 2beh Vd a 3.misto, a celkové vítězství v kategorii LA1. Díky poslední Výborné obhájil postup do LA2!


29. 05. 2011

Ivča v letu foto vítězů 29.5 se Evynka zůčastnila prvních neoficiálních agility závodů v Měchenicích, vzhledem k tomu, ľe zatím absolvovala pouze 5 tréninků, cílem závodů bylo spíąe si vyzkouąet jestli jsme vůbec schopni doběhnout parkur a spíąe jsme to brali "bude sranda", nicméně Evynka nás překvapila, a to maximálně. Nejenľe parkur doběhla, její běh, jako jediného psa v její kategorii byl bezchybný a hezkém čase, proto si hned vybojovala krásné 3.místo. Samozřejmě na závodech ji doprovázel i Téďa, který v kategorii závodníků získal 2.místo.


20. 05. 2011

Etinka Etince (Belle Etoile D'Or de Cabrenisset) a Harlymu (Especially for You de la Chapelle aux Abres) se narodilo osm krásných ątěňátek. Jsou to dva kluci a ąest holčiček. Po rodičích jsou zlatí a dark sable. Očekáváme, ľe krom vzhledu po rodičích zdědí i vyrovnanou povahu a temperament, stejně jako v Etinčině předcházejícím vrhu. Sledujte ątěňata! ->


15. 05. 2011

Sisi a Cheyenee Geronimo V Řepči se konala jiľ 55. klubová výstava klubu Kolií a Sheltií. Byli pozváni Maďarątí rozhodčí András Korózs, který posuzoval Kolie dlouhostrsté a paní Judit Korósz - Papp. Za náą kennel tam soutěľil v mezitřídě I'm gold a získal V2 res. CAC. V otevřené třídě nastoupili synové a vnuci Smokeyho, kteří se umístili na předních místech. Za náą kennel Chayenne V2 res. CAC a Howkey V. V ąampionech Geronimo V2 res. CAC a tím splnil podmínky pro získání titulu Českého Œampiona. V mezitřídě byla Isolda V3 a ve třídě otevřené Chelsea V4. V závěrečných soutěľích vyhrála Sisi a Cheyenee nejlepąí pár, který vybírali oba rozhodčí. Rozhodčím děkujeme a za krásné posudky a majitelům a pejskům za účast a representaci. Závěrem patří velké gratulace Geonimovi a Toničce, kteří týdn pře výstavou získali pátý CACIB a tím Geronimo splnil podmínky pro udělení titulu Interchampion.


05. 02. 2011

Na MV v Brně získala Sisi poseldního CAJCe a tím splnila podmínky pro udělení junior Œampiona ČR. Výstavy se účastnil i Cheyenne a Fire Lady a svou první výstavu tam měla i Smokeyho vnoučata z chovné stanice Ever After. Vąicni dostali velmi pěkné posudky a tím děkujeme jejich majitelům za předvedení a také rozhodčním za pěkné posudky.


11. 12. 2010

Becomes to You Jako daląí z naąich odchovů splnil Ted výkonostní podmínky v Agility A1 a to v silně obsazéné třídě Large v konkurenci 50ti psů, mezi nimiľ se umístíl na sedmém místě.


24. 12. 2010

Vąem přátelům, známým a navątěvníkům stránek přejem ątestí, zdraví, lásku a hodně úspěhů v novém roce 2011.

Veselé Vánoce Merry Christmas

18. 10. 2010

17. 10. se konala speciální výstava collií a shletií v Praze. Posuzoval německý rozhodčí Harald Steinmetz. Ve třídě otevřené získal Flashback výbornou třetí a jeho sestra Fairytale v TO fen také V3. V mladých fenách získala Sisi V1 CAJC, Junior BOB a junior BIS. Výstava byla dobře obsazená a pan rozhodčí byl velmi přísný ve svém rozhodování a o to více si tohoo hodnocené váľíme.

Isolda Fairytale Flashback

09. 10. 2010

Pro tento rok se konala poslední mezinárodní výstava a to v Českých Budějovicích. Posuzovala rozhodčí M. Brenner (Rakousko). Na své první výstavě ve třídě mladých nastoupil I am Golg - Alánek a získal svého prvního CAJCe. V mladých fenách Isolda získala také CAJCe a proti bráąkovi vyhrála nejlepąího mladého jedince plemene. V mezitřídě získal CACe Cheyenee, Hawkey, kterého výstava nebavila získal VD, ale naątěstí to vąe zachránila Cheryll s V3. Byl to jeden z krásných podzimních dnů, které jsme si patřičně uľili.

Cheyenee Hawkey a Cheryll Sisi a Cheyenee

25. 09. 2010

Sisi Fire Lady V Brně se konala národní výstava. Posuzoval rozhodčí J. Matějek. Na této výstavě ąla prvně do třídy mladých malá Isolda - Sisi. Získala sice V2, ale v kuhu si vedla velmi zodpovědně a bylo vidět, ľe jí to v kruhu velmi baví. Svého prvního CACe tam získal i Cheyenee a jejich polo-sestra Fire Lady ve třídě otevřené také CACe.


11. 09. 2010

Bella Na dvoudenní mezinárodní výstavě v Rumuské Bukureąti získala Beltaine Witch des Beldones - Bella 2x CAC a 2x CACIB a tím splnila podmínky pro udělení titulu Interchampion.


28. 08. 2010

S Geronimem jsem se zúčastnila mezinárodní výstavy v Makedonském Ohridu. První den posuzoval rozhodčí V. iľakov a Nýmo získal CAC, CACIB, BOB a třetí místo v BIG. Drhý den posuzoval rozhodčí G. Stibel předseda klubu britských plemen v Makedonii a Nýmo si zopakoval předcházející den (CAC, CACIB, BOB) a získal i první místo v BIGu. Geronimo


13. 07. 2010

Jelikoľ někteří naąi psi dorostli a jiní zase odrostli, a my jsme dlouho neaktualizovali stránky, udělali jsme pomalu kaľdému z nich malou aktualizaci na jeho stránce.


26. 06. 2010

Ted a kost V Horních Počernicích se konaly neoficiální agility závody a tak jak jsem Teďíkovi slíbila, ľe aľ vyhraje dám ho do aktualit (do té doby obsadil pouze třetí místo), plním slib. Přestoľe Tedík trénuje víkendově pouze třičtvrtě roku, tento agility závod ve své třídě vyhrál.


17. 06. 2010

Začátkem léta plánujeme krytí Evinky. Měl by to být její druhý vrh a měl by začínak písmenem "J". Viz sekce ątěňata.


15. 06. 2010

Geronimo V Penigu se konala jedna z německých klubových výstav. Posuzoval anglický rozhodčí, pan Jimmy Tait (Abethorne). Ve třídě výtězů nastoupil Geronimo a jelikoľ se rozhodl chovat v kruhu přímo vzorně, získal svého druhého německého CACe a hlavně krásný posudek od prestiľního anglického chovatele, jehoľ psy je moľno najít v mnoha světových liniích.


06. 06. 2010

Geronimo Geronimo se v Nitře konala Slovenská klubová výstava. Posuzoval pan Brian Hawkins (Brilyn). V dorostu nastoupili ve svých třídách I am Special a Isolda. Byla to jejich první výstava a mláďata si nevedla ąpatně. Laky získal VN 3. a Isi VN1. Nýmo se rozhodl v kruhu zlobit a tak si odnesl výbornou bez pořadí.


23. 05. 2010

Geronimo Daląí Německá klubová výstava se konala v Magdeburgu. Posuzoval Barry Makepeace (GB - Lynaire ) a Geronimo zde získal daląího CACe z Německa a krásný posudek. Moc blahopřeji jak Toničce, tak Nýmovi k jejich úspěchům v Německu.


15. 05. 2010

Na klubové výstavě v Řepči měli někteří naąi mladí svoji premiéru. Jako první získali výborné ohodnocení oba kluci z vrhu G, Glenmoor V1 CAC, Geronimo V3.

Ve třídě mladých fen získala Cheryll V3 a Chelsea byla výborná. Pegy (Smokeyho dcera ) se svým temperamentem mi sice dala v kruhu zabrat ale i tak získala V2 res. CAC. Na závěr si zaběhala v kruhu i 11 letá veteránka Lady a vzběhla si pro nejlepąí veteránku. Kolie posuzoval pan Jean-Paul Kérihuel (Francie), kterému děkujeme za velmi pěkné posudky.


25. 04. 2010

Nationale d'Elevage Roiffe France Na pozvání francouzských přátel jsme se účastnili prestiľní francouzské výstavy Nationale d'Elevage Roiffe France. Dalekou cestu vyváľilo více jak 330 nahláąných kolíí, krásné prostředí a počasí a v neposlední řadě i vstřícnost a ochota francouzských chovatelů a vystavovatelů. Zajímalo nás, zda naąe odchovy mohou i ve Francii, v prestiľní konkurenci získat známku "výborná". Zásupci naąich chovných stanic (Leavrey, Ever After a From Graslic Hills) si odnesli výborné hodnocení a oba naąi dospělí psi Dina a Nýmo splnili také povahové testy TAN A.


11. 04. 2010

Geronimova ątěňata O víkendu 10. a 11. dubna se konaly dvě výstavy. Na obě nahlásila Tonička Geronima - Nýmo. Na národní výstavě v Ostravě získa svého druhého CACe a cestu domů nám zpříjemnila zpráva, ľe se Nýmovi v Německu v chovné stanici Nicolaysen narodilo osm ątěňátek. Tonička s Nýmem přespala u nás a druhý den jsme vyrazili do Dráľďan. Tam uľ se zpráva o Nýmových ątěňatech roznesla a kdyľ vyhrál svou třídu a získal tak dva CACe z Německa, byla naąe radost o to větąí.


07. 04. 2010

Saliven Blahopřejeme Kamile a Salivenovi Claude Leawrey, kteří se tento týden zůčastnili agility závodu o Mělnickou pomlásku. Opět se umístili na druhém místě v celkovém hodnocení. Jeątě jednou oboum blahopřejeme.


21. 02. 2010

Na mezinárodní výstavě v Sofii získal Geronimo a Blind Date Ever After kaľdý ve své třídě CACe a CACIB a Bonnie za perfektní pohyb a skvělé předvedení i oba dny BOBa a v závěrečných soutěľích byla 4. v BIGu. Oboum blahopřejeme.


07. 02. 2010

O tomto víkendu se konala mezinárodní výstava v Brně, kde byli nahláąeni i naąi psi. První den posuzovala paní Mgr. D. Fialová. Eti získala v třídě ąampionů posledního CACe a CACIBa k splnění českého ąampionátu. Eve byla V2 s res. CACem. Glenmoore V3. Fairytale a Geronimo, které to ten den opravdu velmi, velmi nebavilo získali VD.

Druhý den posuzoval pan J. Matějek. Eve a Eti uľ nenastouily do soutěľí, protoľe měly splněno. Takľe ten den nás zastupovala pouze Fairytale, které získala svého prvního CACe v mezitřídě a CACIBa v konkurenci dospělých fen. Jí, i majitelce blahopřejeme a děkujem.


16. 01. 2010

V Německé chovné stanici Von Old Tom se po psu z naąí chovné stanice Glenmoore Leawrey (Majitelé Pilařovi) a feně Ch. Deep Blue Sky vom Old Tom narodily dvě fenky Quirly Quendoline (trikolorní) a Quality Bounty (blu-emerle). Přejeme jim, aby krásně rostly a dělaly majitelům jen radost. Von Old Tom


02. 02. 2010

Přesunuli jsme se na Leawrey.cz abyste nás snáze naąli.


05. 01. 2010

Œtěňta z vrhu I. Pět jich způsobně pózovalo, jen jeden se odmítal fotit. Tak snad ho přemluvíme příątě.

Vrh I


24. 12. 2009

Vąem přátelům a návątevníkům naąich stránek přejem ąŸastné a veselé Vánoce. Hodně ątěstí, zdraví a úspěchů v novém roce.


08. 11. 2009

Tento víkend byl plný událostí. V pátek se Belle a Smokeymu narodilo ąest ąŸěňátek a Evinka s Etinou ma meyinárodní výstavě v Praze splnily podmínky pro udělení ąampionátů Českého (Evi) a Interchampion (Eti).

Etinka

08. 11. 2009

Dlouho jsme neaktualizovali, tak jen velmi rychlé ohlédnutí. Œtěňata z vrhu CH uľ vyrostla a začala se účastnit výstav. Velmi zodpovědně se ve výstavním kruhu choval Cheyene, který hned na první výstavě získal krajského vítěze mladých a na speciální výstavě v Mladé Boleslavi získal svého prvního CAJCe. Na národní výstavě v Brně yískal Geronimo svůj prvná CAC. Na světové výstavě v Bratislavě se ve velmi silně obsazené mezitřídě velmi pěkně umístil Geronimo a ve třídě otevřené i Smokeyho syn Aim to Please Ever After.

Geronimo Geronimo

05. 07. 2009 15:47

Tak zase začali dovolené.

No a naąi psi vyrazili. Sonáta na vodu, tentokrát, přes můj protest, na Sázavu. Je jí totiľ uľ přes deset let. Ted vyrazil na oblíbené Adrspachské skály a do západních Tater.

Oba jsou ąampioni několika zemí a Sonáta Inteąampion..Podle posledního výzkumu tedy bezcharakterní a duąevně defektní psi. Asi budou, protoľe který normální pes by pro potěąení svoje a páníčka lezl po skalách a nebo se nechal málem utopit na kanoi.

Mohla bych se zmínit také o dvou celkem výstavně úspěąných francouzskách, z nichľ jedna dělá agility a druhá stopuje. Zkrátka degenerace plemene, kam se člověk podívá.

Jen by mě zajímalo v čem.

Sonáta Sonáta Ted

28. 05. 2009 22:05:30Za Smokeym přijel nedávno na návątěvu jeho syn Czech Made Ever After, ľijící toho času na Slovensku a zároveň jeho vnuk Coldplay des Beldones z Francie. Přestoľe se psi nikdy neviděli, bez problému se snesli na velice malém prostoru naąí zahrádky ve společnosti ąesti fen. Vyuľili jsme tedy situace a vąechny tři kluky vyfotili.
Smokey s rodinou

28. 05. 2009 21:10:30Na dvoudenní MNV v Bratislavě získala Etinka ve třídě otevřené res. CACe a posledního CACe a tím splnila podmínky pro udělelní Slovenského ąampiona krásy. Etinka je nejn ąikovná při předvádění v kruhu ale velmi jí baví agility, kde vynikne její temperament a výborný pohyb.
Eti Eti Agility Eti Agility

20. 05. 2009 21:00:00V Řepči se i letos konala klubová výstava na které posuzovala Maďarská rozhodčí, Paní Ildikó Muszslai. Premiéru na ní měl dorost z naąehjo kennelu malá Cheryl a Hawkey, kteří se přes nepřízeň počasí snaľili co nejlépa předvést. Nejlepąí fenou výstavy byla Smokeyho dcera Adieu Amour Ever After, které tímto blahopřejeme.

05. 05. 2009 20:19:30Na mezinárodní výstavě v Praze měl premiéru malý (ač dnes jiľ velký) Check - Glenmoor a získal ve třídě mladých svého prvního CAJCe. Ve třídě otevřené se s hodnocením výborný umístíli jak Fox, tak i Decent Fellow. Také Old Smokey přes svou nechuŸ ke vąem výstavám získal poslední vítězství ve třídě veteránů a tím i titul veterán ąampion. Bella ve třídě otevřené získala výborný res. CAC. Vąem děkujem za jejich účast a snahu ve výstavním klání.
Smokey s rodinou

16. 02. 2009 21:19:307. a 8. února se konala dvoudenní CACIBová výstava v Brně. Etinka soutěľila v otevřené třídě fen, ve velmi silné konkurenci osmi fen. První den byla V2 s Res. CACem, zato druhý den svou třídu vyhrála a získala CACe. 

02. 01. 2009 20:29:213. 12. se Evince a Smokeymu narodilo pět ąŸeňátek. Tři holčičky a dva kluci. Podívejte se na ně. 

03. 11. 2008 21:55:3227. 9. byla mezinárodní výstava v Českých Budějovicích. Casey byl výborný druhý a Evinka taky s res. CACIBem.

V Praze se tradičně konala speciiální výstava collií a sheltii. Náą kennel reprezentovala Eve s CACem. Její bratr Embers (Fox) taky s CACem a vąe zakončil Smokey s oceněním nejlepąího plemeníka výstavy.

18. a 19. října byl náročný víkend. V sobotu se konala národní výstava v Brně, kde Casey získal posledního CAJCe a splnil podmínky k udělení Junior Œampiona ČR a Eve třetího CACe v tomto roce.

V neděli byla speciální výstava v Mladé Boleslavi, kde Eve svůj úspěch opakovala a ukončila svojí letoąní výstavní sezönu posledním CACem a titulem vítězka Mladé Boleslavi. Smokey a Sonáta ve třídě veteránů získali nejlepąího veterána. 

03. 11. 2008 21:52:586. 9. jsme navątívili krajskou výstavu v Rybníkách. Malý výlet s krásným počasím se vydařil a naąi psi se u pana rozhodčího Krinkeho dobře umístili.
Casey byl výborný první. Smokey a Lady nejlepąí veteráni. Evinka krajský vítěz. 

13. 07. 2008 15:38:5728. 06. na národní výstavě v Brně získala Janny posedního chybějícího CACe a tím splnila podmínky pro udělení titulu Český Œampion. 

13. 07. 2008 15:34:1625. 06 jsme se s Lenkou a samoyřejmě se psy zúčastnili klubové výstavz v Německém Penigu. Viz výstavy. 

07. 07. 2008 22:51:46Nové fotky Bellinek a Etíků - vrhů F a G. 

04. 06. 2008 22:17:18Nové fotečky ątěňat vrhu F a G. 

04. 05. 2008 20:07:21Doplněny stránky Teda, Smokeyho potomků a fotky ątěňat Belly a Etinky. 

04. 05. 2008 15:56:1530. dubna se Etince narodilo ąest ątěňátek - samí kluci. 

04. 05. 2008 15:54:3312. dubna se Belle narodilo pět ątěňat. Čtyři holky a jeden kluk. 

15. 12. 2007 20:17:44V srpnu nám přibyla do smečky nová fena Etinka. 

15. 12. 2007 20:13:02Nový pejsek v naąí chovatelské stanici Casey. 

15. 12. 2007 20:11:57Doplněné fotografie některých
Smokeyho
potomků
 

15. 12. 2007 20:10:41Nový chovný pes Prince of
Sunlight Quenchless Love 

29. 04. 2007 17:35:18Nové stránky Eve. Aktualizace Old Smokeyho ątěňat a stránek Belly 

04. 02. 2007 23:18:46Představujeme ątěňata z vrhu E. 

22. 11. 2006 18:49:38Plánujeme vrh E po Janny a Connorovi. 

29. 10. 2006 14:58:49Dolpněny fotky Jeny a malého Decent Fellowa 

14. 08. 2006 19:08:10Koncem srpna čeká Sonáta ątěňata s Conorem viz stránky ątěňata